Wybór kontenera na odpady

Każdy remont zawsze łączy się z dużą ilością gruzu, ziemi i innych materiałów, których należy usunąć. Problemem jest także tak gdzie te wszystkie odpady przechowywać podczas remontu. Rozwiązaniem jest tutaj odpowiedni kontener na odpady. Taki kontener można oczywiście wynająć. Trzeba jednak wiedzieć, że dostępnych na rynku jest kilka rodzajów takich kontenerów.

Wszystko zależy od tego jak duże są prace remontowe. W sytuacji kiedy remont nie łączy się z koniecznością wywozu bardzo dużej ilości odpadów wówczas wynająć można mniejszy kontener. Często nazywany jest on Big Bag. Jest to kontener wykonany z wytrzymałego materiału o powierzchni nie większej niż 2,5 metra sześciennego. Jest to jednak kontener bardzo pojemny. Pomieści od kilkuset do nawet tony odpadów. Są to dość popularne kontenery na odpady w Warszawie.

W przypadku bardzo dużych prac remontowych, kiedy ilość gruzu jest naprawdę duża wybrać należy kontener o dużo większej pojemności. Taki kontener określa się jako kontener typu KP10. Jest to kontener, którego pojemność zaczyna się już od 10 metrów sześciennych. Kontener na gruz typu KP10 najczęściej wykorzystywany jest przy pracach termomodernizacyjnych. Z wynajęciem tak dużego kontenera także nie będzie problemu. Wiele firm oferuje takie kontenery. Bez problemu znajdziemy jest w sieci. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać „duży kontener na gruz w Warszawie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *